liulishop Ѓубре Складирање Кофа Smart Sensor Ѓубре Стои Два Слој Сортирање Ѓубре Може да Кујна Отпад Кабинет со Капакот не ' Рѓосувачки Челик Правоаголни корпата за Ѓубре, 38L W

liulishop Ѓубре Складирање Кофа Smart Sensor Ѓубре Стои Два Слој Сортирање Ѓубре Може да Кујна Отпад Кабинет со

Достапно за вашата нарачка
DEN 839.76
Залиха:

Одлично за станови, condos, campers, RVs, колеџ dorm соби, кабини и мали домови. 1)со Користење на rechargable battery 18450# за напојување(Без вклучена Батерија од фабрички),за полнење за 8 часа може да се користи за 2 месец. 2)Материјал : Тело 410# Нерѓосувачки Челик,Капак ABS сликарство,Внатрешниот кантите PP Материјал. 3)Автоматски се отвораат и затвораат;Touchless dustbin соработка со mute. 4)Производ Големина вкупен капацитет 38 L : 40.5*26.5*74cm.Облик : Правоаголни.Ја секоја соба на својот дом со корпата за ѓубре,посебно рециклирање од ѓубре со повеќе кошеви.Да ги користите на вашиот пат.Име на производ : 38 L Двојно-layer Smart Ѓубре Can Color : како shown Material : PP+ABS+Нерѓосувачки steel Size : 40.5*26.5*74cm Package Содржина : 1x Ѓубрето Не може да : 1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2 не се вклучуваат предмети, различни од оние што се прикажани во производот фотографија.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата