ZLZNX Ѕид Монтирани Крпа Рек Вртливата Замав Надвор Простор Алуминиум Бања Полица за Бања Кујна, Спална соба,2,5 грб

ZLZNX Ѕид Монтирани Крпа Рек Вртливата Замав Надвор Простор Алуминиум Бања Полица за Бања Кујна, Спална соба,2,5

Достапно за вашата нарачка
DEN 444.00
Залиха:

1,дизајн : Ова крпа решетката има dobby дека може да се ротираат за 180°, што ќе ви овозможи да се откажам суви и влажни крпи во исто време без да се допираат едни со други. 2,Трајни и 'рѓа-доказ : направен од високо-квалитет простор алуминиум, со голема сила, светлина-тежина, и корозија-отпорни материјали за да се обезбеди квалитетот и' рѓа-доказ перформанси на крпа багажник,на голема база помага во спречување на ѓубрето над!. 3,Виткање рака : Тоа може да биде лесно се нишаше надвор, погодно да ги собереш и место предмети, и да се поттикнат да ѕидот, кога не е во употреба, заштеда на простор, лесна инсталација, без удирање, и удобен ѕид-поставена инсталација. 4,Апликација : рустикален дизајн на оваа цевка крпа рек ќе донесе чувство на модата да било кујна или купатило, без разлика дали тоа е традиционален опкружување или за уникатна средина, без скапи трансформација. 5,Две инсталација методи : 1. Залепи со лепак, што нема да ја оштетат ѕид и е сигурна и стабилна. 2. Вежба некои дупки во ѕидот и да ги поправат со завртки, што е повеќе стабилен.Нашите крпа железнички е направена на просторот алуминиум.Тоа може да се користи не само во бањите, но исто така и во кујната и барови.Тоа е исто така многу погодни за спални соби, канцеларии, работилници или други places The врска помеѓу крстот членови се врши со ниски-бучава, двојно-layer печат дизајн, кој го прави крст-раководител замав постабилна и потивок.Крпа железнички е полиран и во неколку слоеви, а на површината е светло како огледало.Боја : црна и matt Size : како shown Features : термичка отпорност, отпорност на корозија, не е лесно да се rust Package содржина : 1 x крпа rail Installation чекори : Нема дупчење е потребно за installation1. Изберете инсталација локација и да ги отстрани нафта и прашина со крпа.2. Се шири лепилото рамномерно на грбот на база, а потоа се држи до ѕидот.3. Affix и задржете помош налепница за да се спречи тоа од паѓање.4. По стои за 72 часа, лепак може да се користи по сушењето.Фази на инсталација на hole1. Чувајте ги на ѕидот за да се исуши.2. Одбележи инсталација локација со пенкало.3. Вежба дупки во ѕидот и слајд проширување завртки во wall4. Позиција крпа железнички според дупка.5. Тема на завртки во проширувањето завртки за да се обезбеди sprinkler рамка.6. Инсталирање на орев.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата