Ikelite Компактен Подводни Видео Домување за Sanyo VPC-PD2

Ikelite Компактен Подводни Видео Домување за Sanyo VPC-PD2

Достапно за вашата нарачка
DEN 6238.80
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Совршен за фотографирање на оние незаборавно подводни искуства.Совршен за фотографирање на оние незаборавно подводни искуства.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата