Ladaidra Браун fhgksm Тигар Figurine Украси Складирање Кутија за Дома Десктоп Складирање Организатор Тигар Складирање Кутија

Ladaidra Браун fhgksm Тигар Figurine Украси Складирање Кутија за Дома Десктоп Складирање Организатор Тигар Складирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 2886.24
Залиха:

ღ Материјал : Направен на животната средина смола материјал, има добар квалитет. ღ за Складирање сад : Тоа може да се сместат мобилните телефони, клучеви, очила, далечински управувач и се користи како дребулии контејнери или бонбони кутии. ღ Фотографија реквизити : Можете да го користите како фотографија проп да се преземат некои незаборавни фотографии со вашето семејство и пријатели. ღ Погоден за : екранот мувла е идеален за нови домашни сопственици, свадби, родендени, Божиќ, Јога студио и така натаму. ღ Подарок прилики : birthday (Роденден), полна месечина, патување комеморацијата, дипломирањето, housewarming, партиски собир, посети и честитки.Тигар Figurine Украси Складирање Кутија за Дома Десктоп Складирање Организатор тигар складирање box100% сосема нов и висок quality Features:Материјал : Направен на животната средина смола материјал, има добар квалитет.Погоден за : екранот мувла е идеален за нови домашни сопственици, свадби, родендени, Божиќ, Јога студио и така натаму.Подарок прилики : birthday (Роденден), полна месечина, патување комеморацијата, дипломирањето, housewarming, партиски собир, посети и congratulations Photography реквизити : Можете да го користите како фотографија проп да се преземат некои незаборавни фотографии со вашето семејство и пријатели.Чување на сад : Тоа може да се сместат мобилните телефони, клучеви, очила, далечински управувач и се користи како дребулии контејнери или бонбони кутии.Спецификација:Материјал : Resin Optional стилови : -А/-BSize : прибл.23x28x2cm/9.06x11.02x0.79in Color : Како на сликата shown Quantity : 1 Pc Note:ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина:1x Tiger Figurine(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата