Burt ' s Пчела е Усна Трепет, Peony - 0.09 Унци секој (Value Pack of 4)

Burt ' s Пчела е Усна Трепет, Peony - 0.09 Унци секој (Value Pack of 4)

Достапно за вашата нарачка
DEN 558.00
Залиха:

Burt ' s Пчела е Усна Трепет, Peony - 0.09 Унци секој (Value Pack of 4).Ја храни и moisturizes усни со Витамин Е и Восок.Burt ' s Пчела е Усна Трепет, Peony - 0.09 Унци секој (Value Pack of 4).Боја : Peony Сакате усните да зборуваат тома?Им даде smooch на луминисцентните боја со нашата претрупан Усна Shimmers.Шеј Путер и антиоксиданс богата со Овошје Масла влогови, негуваат и омекне усни природно и љубов.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата