JUSTPENGHUI 13Pcs ХСС High Speed Челик, Обложени Вежба Малку Сет 1/4 Хексадецимален месо тело 1.5 mm-6.5 mm Хексагонална се Справи со Пресврт Вежба Вежба малку (Боја : 13pcs)

JUSTPENGHUI 13Pcs ХСС High Speed Челик, Обложени Вежба Малку Сет 1/4 Хексадецимален месо тело 1.5 mm-6.5 mm Хексагонална

Достапно за вашата нарачка
DEN 422.40
Залиха:

Нашите производи имаат стабилни перформанси и висока сигурност.Изборот на високо-квалитетните материјали е вашиот најдобар избор, совршено одговараат на делови треба да се замени.Оваа трајни 13-парче титаниум-обложена вежба во шест пати на услугата живот на стандардните вежби.Thecoating им помага да навлезат побрзо и со помалку напор.На 1/4" хексадецимален месо тело е специјално дизајниран за cordless screwdrivers, што ќе ви овозможи да брзо промените на вежба малку.Титаниум-обложена ХСС вежба малку комплет со стандардни 1/4" хексагонални месо тело, погоден за cordless screwdrivers, вежба битови, итн.или стандард вежба chucks.Погоден за алуминиум, тенок железо, дрво, пластика.Не се вежба преку ѕидот.Добредојдовте на нашиот магазин, нашиот хардвер производи се направени од високо-квалитетни материјали и сигурен во квалитетот.Добредојдовте на нашиот магазин за purchase Longer услугата живот и durability It може да се користи со cordless screwdriver1/4" хексадецимален месо тело за брз малку change Size : 1.5 mm/0.06", 2.0 mm/0.08", 2,5 mm/0.10", 3.0 mm/0.12", 3.2 mm/0.13", 3.5 мм/0.14", 4.0 mm/0.16", .1.8", 4.5" 4.8 мм/0.19", 5.0 mm/0.20", 5.5 мм/0.22", 6.0 mm/0.24", 6.5 mm/0.26"Пакетот вклучува : 1x 1.5 mm ХСС вежба bit1x 2.0 mm ХСС вежба bit1x 2,5 mm ХСС вежба bit1x 3.0 mm ХСС вежба bit1x 3.2 mm ХСС вежба bit1x 3,5 мм ХСС вежба bit1x 4.0 mm ХСС вежба bit1x 4.5 мм ХСС вежба bit1x 4.8 мм ХСС вежба bit1x 5.0 mm ХСС вежба bit1x 5.5 мм ХСС вежба bit1x 6.0 mm ХСС вежба bit1x 6.5 mm ХСС вежба малку.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата