LKPower AC/DC Адаптер Компатибилен со Ролан PSB-14U VI115 FP-90 FR-8x FR-8xb Шеф HPi-50 HPi-50e HP-505 HP-506 Karimoku Kiyola KF-10 Пијано Тастатура Про Снабдување

LKPower AC/DC Адаптер Компатибилен со Ролан PSB-14U VI115 FP-90 FR-8x FR-8xb Шеф HPi-50 HPi-50e HP-505 HP-506 Karimoku

Достапно за вашата нарачка
DEN 923.76
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.AC/DC Адаптер Компатибилен со Ролан PSB-14 U VI115 FP-90 FR-8x FR-8xb Шеф HPi-50 HPi-50e HP-505 HP-506 Karimoku Kiyola KF-10 Пијано Тастатура Про Снабдување.Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Моќ Адаптер за полнење.Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz Auto (во Светот AC Влез).Во Текот Напон Заштита, Во Текот На Топлина Заштита.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.LKPower AC адаптери се изработени со највисок квалитет на материјали тестирани и се дизајнирани да ги задоволат моќ потребите на вашиот уред.Ова напојување ви овозможува да работат на вашиот уред или да наплатат своите батеријата од електрична енергија места.Овој адаптер AC конвертира во DC моќност се бара од страна на вашиот уред.LKPower адаптери се одлично решение за време на патувањето.Овој адаптер е потврдена и тестирани за да се обезбеди тоа ќе работи со вашиот уред.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата