Smart Осветлување на Допир Чувствителни Саќе Квантна Светилка Собранието Комбинација Позадина Aisle Ѕид Светилка, Боја:5pcs(Црвена, Зелена, Сина, Жолта и Розева)(ЕУ Приклу

Smart Осветлување на Допир Чувствителни Саќе Квантна Светилка Собранието Комбинација Позадина Aisle Ѕид Светилка,

Достапно за вашата нарачка
DEN 789.60
Залиха:

Погоден за надворешно осветлување.Енергетска ефикасност, долг живот.Допир-чувствителни Саќе Квантна Светилка Собранието Комбинација Позадина Aisle Ѕид Светилка, Боја : 5pcs(Црвена, Зелена, Сина, Жолта и Розева)(ЕУ Приклучок).во комбинација слободно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата