(10000pcs) #12 X 2-1/2, Само-Прислушување Завртки, ТипА, Пан Главата, Филипс Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

(10000pcs) 12 X 2-1/2, Само-Прислушување Завртки, ТипА, Пан Главата, Филипс Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик

Достапно за вашата нарачка
DEN 2107.20
Залиха:

#12 X 2-1/2".Само-Прислушување Завртки, Тип "А", Пан Главата, Cruciform Одморите Диск.stainless_steel_18-8. #12 X 2-1/2", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Нишка Сечење сврзувачки елементи, Само-Прислушување Завртки, НИ Единици, Тип "А", Пан Главата, Cruciform Одморите Диск, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата