AXYD Замена Компатибилен со Батерија C2-06, C2-07, E50, E60, LD-3W, N70, N71, N72, N91, N91 8GB, N-Gage 2600, N-Gage 3120, N-Gage 6630, РМ-986, X2-01, X2-05

AXYD Замена Компатибилен со Батерија C2-06, C2-07, E50, E60, LD-3W, N70, N71, N72, N91, N91 8GB, N-Gage 2600, N-Gage

Достапно за вашата нарачка
DEN 974.40
Залиха:

Тип на производ : Li-ion, Volts : 3.7 V, Капацитет : 1200m Ah / 4.44 Пот.Производ Големина : 53.00 x 33.90 x 5.70 mm, Тежина : 48g.Сигурност заштита : Над-бесплатно, над-испуштање, во текот-топлина, над-струја & кратки-коло заштита.Сертифицирани со FCC, CE,CB,ISO9001,и Ro HS. 14-дневниот гаранција за парите назад и 12 месеци гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата