FENXIXI Автоматско Touchless Интелигентни Индукција Сензор за Движење Кујна Ѓубре Може да Широк Отворање Сензорски Еко-Пријателски Автомобил Отпад Ѓубре за Отпадоци (Бој?

FENXIXI Автоматско Touchless Интелигентни Индукција Сензор за Движење Кујна Ѓубре Може да Широк Отворање Сензорски

Достапно за вашата нарачка
DEN 10779.60
Залиха:

Затворен Дизајн:На deodorant автоматско капак ѓубре лименки имаат запечатен дизајн за да ја заклучите чуден мирис.Инфрацрвен Сензор:Инфраред полиња смисла на областите над и пред може да значи тоа се отвора автоматски со само бран на вашата страна.Рачен Режим:заводот корпата за ѓубре со капак е дизајниран со рачно отворање на капакот копчето, еко-пријателски Сива (Изборен)Капацитет : 4 L;6 L (Изборен)Материјал : ABS, Електронски Components Style : Casual Induction метод : Инфрацрвен Sensor Battery : 2*AAA Батерии(Не се Вклучени)Повод : Дома, Хотел, ресторан, etc Package Големина : 17*20*17cm/6.69*7.87*6.69 инч(4 L);18.6*18.5*22cm/7.32*7.28*8.66 инч(6 L)Пакет Тежина : 550g/1.21 lb(4 L);650g/1.43 lb(6 L)Опис : на Допир слободни ѓубре лименки со виткање и брзо отворање на капакот, нема потреба да се допре корпата за ѓубре, се држат настрана од ѓубре цело време.На допир-слободен ѓубре лименки се користи во речиси секое место, како што е дом, канцеларија, dorm соба, болница, клиника, салон за убавина, и повеќе.Пакет Листа : 1 * на Допир слободни Ѓубре Cans Note : 1. Вистински капацитет варира во зависност од различни видови на ѓубре објекти, како и упатство за мерење можат да имаат грешки.2. Големината и јачината прикажани се за повикување само, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.4 L-референтна волумен : 17*13*17cm=3757cm3/0.99 gallon6 L-референтна волумен : 17*19*17cm=5491cm3/1.45 галон.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата