TYC Лево Опашка Светлина Собранието Компатибилен со 2000-2005 Кадилак Deville

TYC Лево Опашка Светлина Собранието Компатибилен со 2000-2005 Кадилак Deville

Достапно за вашата нарачка
DEN 3520.80
Залиха:

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.OE-да се спореди подигнат (не "pigtail" конектор) за кавга-бесплатно инсталација.OE-да се спореди монтажа одредби се обезбеди drop-in прецизни fitment.Посебен слој на леќа површина го спречува hazing и исчезнува, обезбедување соодветно осветлување и оперативна безбедност.Ги исполнуваат или надминуваат DOT/SAE стандарди, со посебен предвид за photometric и безбедност на усогласеност.Ригорозни и забрзано велосипедизам тестови за да се обезбеди производ служба квалитет и трајност.Секој TYC замена светилка е произведен со слични материјали како оригинална опрема и поминува низ ригорозни тестирање за да се осигура вашата безбедност во текот на денот и ноќта употреба.На вашето возило светилки се суштински дел од своите безбедносни карактеристики, па TYC замена светилки се исполнат SAE/ТОЧКА прописи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата