Граѓанин Гордост Мериленд Сина Рак Овална Браник Налепница, 6 х 4 инчи

Граѓанин Гордост Мериленд Сина Рак Овална Браник Налепница, 6 х 4 инчи

Достапно за вашата нарачка
DEN 282.00
Залиха:

Висок квалитет на винил овална налепница - УВ и Згаснат Отпорни.Налепница мерки 6 инчи, широк од 4 инчи висок.Можат да се применат на било каква мазна површина. (ex : Windows, пластика, метал, дрво, стакло, врзива, скејтборди, автомобили, компјутери, гитари, шишиња, телефони, итн.).Направен во САД.Што може да се види во Мериленд од страна на Џо Barsin.Официјално лиценцирани Граѓанин Гордост производ.Овој жив квалитет на налепницата е во чест на познатиот Мериленд crustacean, Чесапик Залив сина рак.Употребата на Мериленд знаме и на сајтот на државната помош се обезбеди контекстот за тоа посебно место.Оваа налепница, илустрирано од страна на Џо Barsin на Анаполис, MD, го прави за голем дар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата