Обичај Фото Ѕид Хартија Стереоскопски 3D Пламен Бања Кат Mural се Носат Не се Лизга Задебелена ПВЦ самолепливи Кат Wallpaper-300cmx210cm

Обичај Фото Ѕид Хартија Стереоскопски 3D Пламен Бања Кат Mural се Носат Не се Лизга Задебелена ПВЦ самолепливи

Достапно за вашата нарачка
DEN 1689.60
Залиха:

ГОЛЕМИНА : 300cm X210cm(118.11by82.681in).Материјал : ТВ ѕид, плафон - високо-одделение не-плетени ткаенини, кат налепница - пвц, водоотпорен материјал, не-токсични и безопасно.Овие 3 D Позадини изгледаат многу реални давајќи им на гледачите вистински прозорец убава одлична модерна сцена која ќе ја направи вашата соба изгледа неверојатно.Тие не содржат штетни материи, и се соодветни за детски соби или спални соби.Лесно да се чисти чистење отпор.здраво.еколошки.враќање на еколошки живот.Без разлика во која големина сакате можеме да го направиме тоа за вас Тротоарите или wallpaper .БРЗО И БЕЗБЕДНО.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата