Жените Tankini Сплит Плажа Бикини Поставите Одморалиште Бански Жените V Деколте, Бански Shirring Костим за Капење Стомак Контрола Едно Парче Костим за капење

Жените Tankini Сплит Плажа Бикини Поставите Одморалиште Бански Жените V Деколте, Бански Shirring Костим за Капење

Достапно за вашата нарачка
DEN 414.96
Залиха:

Материјал : Оваа женска 2 парче бикини собата е направен од високо-квалитет и кожа-пријателски материјал.Супер меки, еластичен, брзо-сува, лесни, дише и удобно.Покриеност : Скромна секси костими за капење со цветни печати обезбеди повеќе избори, на високо еластична корселе може да ги покрие вашиот стомак и да направи да изгледате потенки.Повод : Мода женска бикини сет за на плажа, забава, базен, бањи, одмор, бикини партија, тропски одмор, топла пролет бања и сите други поврзана со водата прилика, само да уживаат во забавата со овој костими за капење.Облека За Нега На : Редовно Миење.Препорачувам со Ладна Вода.Не Користите Кајгана.Не Собори Сува.Различни Прилики : Овој печати висока waisted бикини, кожата-пријателски, endows ќе посебно чувство на доверба, убавината и радоста, каде сонцето потребно за вас.Објектот специфики : Пол : Women Season : Summer Occasion : Дневна, базен, Кампување, Плажа, Home Material : 82%полиестер, 18%spandex Pattern Тип : Печатени Сонце, плажа, фантастична seascape, и убава, сè останува слободно време и хармоничен.Погоден за пловење, пливање, плажа, одмор, итн.Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака на нас!!!Големина на Табела : Големина : S Под Биста : 70cm/27.56" Половината : 70cm/27.56" ХИП : 76cm/29.92"Големина : M Под Биста : 74cm/29.13" Половината : 74cm/29.13" ХИП : 80см/31.50"Големина : L Под Биста : 78cm/30.71" Половината : 78cm/30.71" ХИП : 84cm/33.07"Големина : XL Под Биста : 82cm/32.28" Половината : 82cm/32.28" ХИП : 88cm/34.65"Големина : 2 XL Под Биста : 86cm/33.86" Половината : 86cm/33.86" ХИП : 92cm/36.22"Големина : 3 XL Под Биста : 90cm/35.43" Половината : 90cm/35.43" ХИП : 96cm/37.80"Големина : 4 XL Под Биста : 94cm/37.01" Половината : 94cm/37.01" ХИП : 100cm/39.37"Големина : 5 XL Под Биста : 98cm/38.58" Половината : 98cm/38.58" ХИП : 104cm/40.94".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата