CUJUX Ѕид Правоаголник Метал Лебди Полица, Складирање Багажник, Селски Torched Дрво со Еспресо Модерна Заградата да се Организира Декоративни и Екранот за Дневна Соба и ?

CUJUX Ѕид Правоаголник Метал Лебди Полица, Складирање Багажник, Селски Torched Дрво со Еспресо Модерна Заградата

Достапно за вашата нарачка
DEN 10114.08
Залиха:

✿Карактеристики : разноврсна железо bookcase, едноставни и стилски, да ги реши вашите проблеми, магија простор, добро организирани и uncluttered, еколошки материјали, мулти-сцена апликација, личност, богати и addiment. ✿ Чистење метод : водоотпорен, влага-доказ, дамка-бесплатно, избрише. ✿Исклучителна детали : лесно да се размонтираат, блиску до ѕидот и фирма, без губење на затворен простор, солиден, цврст и здрав, лесно да ги собереш и место, индуктивен, добро организиран, носат-отпорни, и отпорно на гребење, силна стабилност. ✿Инсталација работата : лесна монтажа и демонтажа, нема простор. ✿ Убава и практична.Име : Shelf Dimensions : должина x ширина x висина 60x24x60cm; 70x24x70cm.Материјал : цврсто дрво (јасно текстура, не е лесно да се деформирани или скршени, убава и практична); заштита на животната средина слој (не-токсични, без мирис)Карактеристики : Високо квалитетен челик (носат-отпорни, отпорно на гребење, влијание-отпорни, анти-свиткување, не-rusting); 3 слоеви (погодно за складирање); круг остро дизајн (спречува судир); едноставен и модерен (применливо на повеќе сцени, дневна соба, спална соба, Студија, канцеларија, итн.)Товарот : силна носивоста, издржлив, безбеден и reliable Style : едноставен и modern Use на животната средина : дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, kitchen Maintenance : Избрише со сува чиста крпа навлажнета со благ детергент.Се чисти редовно и да се обидат да се избегне сериозни промени во humidit Note : 1. Поради светлината разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата