Eastwind Подароци 10016951 5 x 5 Круна Срцето Рамка

Eastwind Подароци 10016951 5 x 5 Круна Срцето Рамка

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

Pewter и Стакло.Направени во САД или Увезуваат.Оваа прекрасна pewter срце е покриена со кристал круна, се вклопува во 5х5 фотографија.Тоа има easel назад за tabletop екранот.Димензии : 6.37 X 3 X 8 High.Даде посебен фото дека најблиску до вашето срце посебна рамка!оваа прекрасна pewter срце е покриена со Кристал круна, се вклопува во 5х5 фотографија, и има easel назад за tabletop екранот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата