JUSTPENGHUI 4pcs 1/4 Хексадецимален месо тело Крстот со Копје Главата Титаниум Позлата Керамичка Плочка Мермер Стакло Вежба Битови Поставите Вежба малку

JUSTPENGHUI 4pcs 1/4 Хексадецимален месо тело Крстот со Копје Главата Титаниум Позлата Керамичка Плочка Мермер

Достапно за вашата нарачка
DEN 762.24
Залиха:

Нашите производи имаат стабилни перформанси и висока сигурност.Изборот на високо-квалитетните материјали е вашиот најдобар избор, совршено одговараат на делови треба да се замени.Таа има силна цврстина и отпорност на абење.Инцизија отпор се мали, зголемување на отворањето брзина, долг животен век.Индустриски одделение на КАЛАЈ Обложени Карбид Точка со 4 Сечење на рабови.Вежби Стакло, Керамика, Дрво, Метал, Пластика, Плочка, Цемент и повеќе.Побрзо на Дупка.Издржливи неколку пати од општа вежба малку.Добредојдовте на нашиот магазин, нашиот хардвер производи се направени од високо-квалитетни материјали и сигурен во квалитетот.Добредојдовте на нашата продавница да купуваат-Тоа мора да биде додадете кол-шифрирана кога тоа е се користи.-Кога дупчење дупка,вашата сила треба да биде бавен,особено на почетокот на дупчење и кога тоа е дупчење на стакло преку.Спецификации : -Материјал : Волфрам Челик YG6-Површинска обработка : Титаниум Позлата-Малку Тип : Плочка & Стакло Drill Head Тип : Крстот со Копје Глава-Хексадецимален месо тело со Дијаметар : 6.35 mm (1/4")Вежба Дијаметар Работната Должина Вкупно Length6mm 45mm 77mm8mm 48mm 80mm10mm 53mm 84mm12mm 55мм 87mm Package вклучува : 1 x Стакло Вежба 6mm1 x Стакло Вежба 8mm1 x Стакло Вежба 10mm1 x Стакло Вежба 12mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата