(10мм Дебела) Мрзливи Сузан Ротира На Мермер-како и Плочата Со Една Стабилна База за Да се Спречи Тоа Од превртување И Ротирање Трпезариска Маса Бројач Е Лесно Да ја С

(10мм Дебела) Мрзливи Сузан Ротира На Мермер-како и Плочата Со Една Стабилна База за Да се Спречи Тоа Од превртување

Достапно за вашата нарачка
DEN 582.96
Залиха:

Производот е направен од високо-квалитет калено стакло.Табела лента е стабилна во ротација, висока температура отпор, експлозија-доказ, не-токсични и еколошки и може да се користи подолго.Производот е подложен на повеќе процеси, целата е полиран, рабовите се подмачкано, и тоа не му наштети на вашите раце, така што вие нема да бидете во опасност кога јадење со вашето семејство.Сијамски база, молчи ротација, помошни тркала може ефикасно да се спречи мрзливи Сузан од тркалање преку, супер товарот, до 300kg.Високо-сила, високи-температура отпорни на калено стакло, вода-отпорни, отпорни на корозија и лесно да се чисти.Цврстина е 3-5 пати од обична чаша, која може да се купи со доверба.Ние поддршка на големо набавки, како и голем број на wholesales ќе уживаат одреден попуст (нашите производи се обезбеди нема причина да се вратат или берза во рок од 90 дена) за да се осигураат дека клиентите можат да купат нивната омилена предмети.Се уште се вознемируваат кога вашето семејство и пријатели се во посета на вашиот дом и ќе го стори n t имаат доволно храна да се јаде?Изберете нашите мрзливи Сузан плочата да ви помогне да ги реши вашите проблеми ефикасно.Калено стакло плочата, слободни и флексибилни ротација, ниска ротација на бучава, лесен за користење, нема форумот, многу погодна за ручек и вечера.Карактеристики : Заоблени ивици дизајн, мазна, хумано, се избегнува гребнатини и безбедно користење На помошни тркала спречите превртување, шасијата има добра стабилност и е безбедно за употреба.Име на производ : Мрзливи Сузан Плочата Дебелина : 10мм Димензии : Дијаметар / 60/70/80/90 / 100 CM Материјал : калено стакло Карактеристики : Калено стакло, отпорен на гребење, висока температура отпорни, отпорни на корозија, водоотпорни, лесно да се чисти Применливи простор : ресторани, хотели, кујни, училишта, куjни, итн.забелешка : не се погоди или хит на стаклена површина со остри објекти за да се избегне оштетување.Не користите корозивни течности да ги стакло површината за да се избегне оштетување на сјај. ☺Ако имате било какви прашања или ви се потребни совети, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да ви обезбеди со квалитетни решенија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата