КООРДИНАТОР на Отворено Патување Голем Капацитет Пластични Фитнес Кофа Преносни Шише Слама Dual-се користи Вода Првенство

КООРДИНАТОР на Отворено Патување Голем Капацитет Пластични Фитнес Кофа Преносни Шише Слама Dual-се користи Вода

Достапно за вашата нарачка
DEN 772.80
Залиха:

Голем капацитет за да се обезбеди да уживаат целосна шише за вода/литургија, не треба да додадете вода често.Купот на телото е направен од pp материјал, кој може да се излее во врела вода директно, и е отпорен на висока температура и не е лесно да се деформира.Запечатени и течење-доказ, купот капак има вграден-во печат на силиконски прстен, кој е превртено и не е лесно да излегуваат во јавноста.Погоден за фитнес, трчање, планинарење, велосипедизам, кампување и сите outdoor спортови.Направени од високо квалитетна храна одделение еколошки обновливи copolyester пластика, ова шише за вода не содржи bisphenol A & toxin, без мирис, погоден за секојдневна вода за пиење.Стил : Sports Function : висока температура resistance Structure : Еден layer Applicable објект : general Pattern : цврсти color Microwave рерната : Unavailable Applicable луѓе : general Color : зелена, сина, orange Capacity : 2500ml ST-6254,3100 ml ST-6255 Material : PC.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата