BDPP Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Европската Пепел Лента со Лагер Ѓубре Може да Вертикална Ѓубре за Отпадоци 8L/2.1 Литри Анти-Отпечатоци Лесно да се Чисти USO Ентериер?

BDPP Ѓубре Може да корпата за Ѓубре Европската Пепел Лента со Лагер Ѓубре Може да Вертикална Ѓубре за Отпадоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 1809.60
Залиха:

Практичен и разноврсна : нашата корпата за ѓубре може да се користи со обновливи намирници кеси.Погоден за кујни, бањи, RVs, станови, апартмани, соби за гости на универзитетот спални, campers, RVs и кабини, и сл.Простор за заштеда на енергија и еколошки ѓубре лименки.Модерен дизајн, функционалниот дизајн на ова ѓубре може да е совршено интегриран со која било средина.На врвот ashtray е пренослив и лесно да се чисти.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, трајни, анти-отпечаток, и лесно да се чисти.Hands-free ракување, отворен ѓубре може да отворањето ви овозможува да ги отфрлите отпад без допирање на корпата за ѓубре.Направи вашата декорација повеќе домот : ова ѓубре може да има стилски, ретро дизајн; да наместите тонот со оваа уникатна работа, или да ја користите за подобрување на постојните декорација; интересен дизајн го прави одличен универзален складирање Бин, тоа не е само ѓубре can Name : Ѓубре can Material : Нерѓосувачки steel Capacity : 8 L/2.1 gallons Size : 18*22*81.4 cm/7*8.6*32in Applicable да : внатрешна, надворешна, хотел, градина, ресторан, канцеларија, парк, плоштад, на заедницата и на други места.1. Добредојдовте на нашиот продавница, ние сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи во било кое време.2. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори што е можно поскоро по приемот на вашата е-пошта.белешки : ☆Сите производи во нашата продавница се земаат во вид.Поради разликата помеѓу снимањето на светлина и го следат, мала хроматска аберација е нормално.☆Поради различни мерење алатки и методи, тоа е нормално за големината на податоците да има грешка на 1-3cm.Ви благодариме за вашето разбирање.☆Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата