Подготвени Да Се Носат Течни Лифт И Фондацијата За Произведено Во Италија (Објективна/Светлина)

Подготвени Да Се Носат Течни Лифт И Фондацијата За Произведено Во Италија (Објективна/Светлина)

Достапно за вашата нарачка
DEN 1692.00
Залиха:

АВТЕНТИЧНИ ПОДГОТВЕНИ ДА СЕ НОСАТ БРЕНД.ПРОИЗВЕДЕНО ВО ИТАЛИЈА.ВРВЕН КВАЛИТЕТ.ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД.ИЗБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА ОМИЛЕНА БОЈА.Подготвени да се Носат® Течни Лифт Firming Foundation е високо иновативни, мулти-акција фондацијата дека видно лифтови и фирми на кожата, додека, исто така, обезбедува брза, лесна-за-се применува, беспрекорна покриеност.Тоа вклучува возбудлива, растителна основа зацврстување нега на кожата состојка наречена RNAge дека помага и за подобрување на изгледот на кожата густина и цврстина.Ова е идеална основа за 35+ клиент - или секој кој се обидува да се создаде изглед на поцврста, помлад изглед на кожата.Мешавина мал износ, користење кружни движења, и да се применуваат со прсти или фондацијата четка.Се вклопуваат и во кожата мазна, сите-во текот покриеност.Удар го од вишокот на производот, останува да се постигне природни, беспрекорна заврши.Просечно Денови на Понудата : 90 Fair/Светло (LIGHT) - За фер-кожа и светла кожа tones Medium (СРЕДНА)- За средно тон complexions Medium Тен (ДЛАБОКО СРЕДНА)- За маслиново кожа complexions и лесно-пржен skin Tan (СРЕДЕН ТЕМНО) За среден до темен complexions Deep (ТЕМНАТА) За богатите, потемна кожа complexions Ready да се Носат® Погоден за повеќето типови на кожа; Крем текстура, Стаклено шише со пумпа и капа, Изработена во Italy See целосно Подготвени да се Носат® Колекција во нашата Продавница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата