Дадли USSSA Гром Топлина Брзо Теренот Софтбол - 12 пакет

Дадли USSSA Гром Топлина Брзо Теренот Софтбол - 12 пакет

Достапно за вашата нарачка
DEN 2138.40
Залиха:

12" USSSA Fastpitch Софтбол.Центар : Поли.Прецизност помеша крстот-поврзани полиуретан систем.Висока густина и максимална еластичност.Кожа покрие обезбедува подобрена контрола и заштита.Шевовите : Зголемен.КОР : 0. 47. Компресија : 375 lbs.Се чувствуваат тежината, студија на стисокот, и да игра како про со USSSA ГРОМ ТОПЛИНА Fastpitch Софтбол.Технолошки напредни за супериорна игра, ова е топка за вашиот fastpitch игра.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата