Мажите е Вистинска Кожа Ретро Ранец Бизнис Секојдневен Патна Торба (Brown, One_Size)

Мажите е Вистинска Кожа Ретро Ранец Бизнис Секојдневен Патна Торба (Brown, One_Size)

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

Висок Квалитет На Вистинска Кожа Ранец.Направен Од Вистински Cowhide Кожа.Големина : Широк 12.2 инчи, висока 18.5 инчи,Дебелина 5.9 инчи.Внатрешна Структура : Главни торба,Внатрешниот поштенски џеб.Outstandingly популарните ретро торба со прилагодливи рамо, рака.Увезени YKK Патент.а.Дизајнер Бренд Нови Мажите СТП Кожна Торба, мажите гласник кеси,briefcase мажи,торба за лаптоп,чанта,Ранец,торба Патување,Спортска торба б.Направен од висок квалитет на СТП кожа в.Моден гроздобер stlyle mens торба г.Поставата можеби ќе различни, бидејќи на различни производни пакети, ви благодариме за вашиот разбере!e.На патент материјали(метал или кожа) е малку поинаква поради различни производствени серии.Пакет : Без продажба на мало поле.с.Ве молиме оставете ја некое боја разлика поради снимање светлина на животната средина и различни компјутерски монитори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата