Националната Хардвер N154-500 V233 Кат Вратата Стоп во Месинг

Националната Хардвер N154-500 V233 Кат Вратата Стоп во Месинг

Достапно за вашата нарачка
DEN 113.76
Залиха:

Кат монтирани, за да се спречи оштетување на ѕидот.Лесно да се инсталира, една завртка.Цинк умре-фрлија тело со пластични совет.Опис на производот Кат монтирани, за да се спречи оштетување на ѕидот.Цинк умре-фрлија тело со пластични совет.Лесно да се инсталира, една завртка.Животниот Век Ограничен Доживотна Гаранција.Од Производителот Кат монтирани, за да се спречи оштетување на ѕидот.Цинк умре-фрлија тело со пластични совет.Лесно да се инсталира, една завртка.Животниот Век Ограничен Доживотна Гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата