JUSTYUSHU 6pcs/Set Рака Допрете го Вежба Битови ХСС Завртка Спирала Точка Тема M3 M4 M5 M6 М8 M10 High Speed Челик Хексадецимален месо тело Машина Славини за Полнење Метал Вежба малку

JUSTYUSHU 6pcs/Set Рака Допрете го Вежба Битови ХСС Завртка Спирала Точка Тема M3 M4 M5 M6 М8 M10 High Speed Челик

Достапно за вашата нарачка
DEN 772.80
Залиха:

Круг се справи со е повеќе стабилен и удобен.Изработени од high speed челик,со голема цврстина.Метрички М3, М4, М5, M6, М8, M10 вежба битови во собата.Универзална хексагонална рачка,погоден за мек метал прислушување, алуминиумска плоча, железо плоча.Лесен за употреба и издржливи.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Type : Хексадецимален месо тело Допрете Drill Material : Висока Брзина Steel Blue NAMI Coating Size : Како на сликата shown Color : Silver Package се вклучени : 6pcs Вежба Битови Set Note : ве Молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.Сликата може да не feflect вистинската боја се должи на светлина и различни екран.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата