ViewTV 25 Миле Мини Рамен HD Дигитален Затворен во ЖИВО Антена - 25 Милји Спектар - Црна

ViewTV 25 Миле Мини Рамен HD Дигитален Затворен во ЖИВО Антена - 25 Милји Спектар - Црна

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76
Залиха:

Full hd телевизор програмирање Со опсег од 25 километри радиус, добиваат остри слики и кристално јасен звук на вашиот ТЕЛЕВИЗОР со помош View TV дигитални антена!Уживате во гледањето на вашите омилени ТВ емисии, во HD, без да поминуваат голем дел од парите за скапи кабелски или сателитски такси.Добиете пристап до вашите локални вести, временска прогноза, ситкоми, детски и спортски програми, итн.Монтажни сигнал засилувач - View TV антената е направен од 100% бакарен кабел кој е способен за искористување на голема количина на јачината на сигналот, ви дава кристално јасни слики од вашите омилени емисии.На монтажни сигнал засилувач е направен за внатрешна употреба и обезбедува максимална јачина на приемот.Дискретен и супер тенок дизајн го прави лесен и може да се монтира никаде во внатрешноста на куќата, без да се загрозат вашиот дом оркестарот.Високи перформанси - View TV антена релеи висок квалитет 1080 P прием и може да се фати фреквенциски опсези на 470-860 MHz Засилувач Фреквентен Опсег : VHF : 170-230 MHz / UHF : 470-860 MHz.Добиваат бесплатно емитување, со висока дефиниција, преку воздух ТВ сигнали, како што се ABC, CBS, NBC, шемата за фармацевтски бенефиции, Лисицата и други. 6.5 нога коаксијален кабел - Позиција на вашата View TV антена каде што ќе се најде најсилниот сигнал околу куќата со овој 6.5-нога коаксијален кабел, кое доаѓа со тоа.Latch тоа на вашиот прозорец или ѕид за да примите HD сигнали од сите вашите локални станици.Поддршка за корисниците - Ние, во View TV, нудат не само врвот одделение-квалитетни производи, но, исто така, даваат врвот на линијата услуги на клиентите заедно со нашите 1-година без прашања праша гаранција политика која нема да добиете со другите брендови.Бидете сигурни дека вашиот тјунер е HD тјунер, и да почне гледање High Definition TV бесплатно.Уживајте во Висока Дефиниција ТВ Забава во удобноста на вашиот дом без никакви месечни претплати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата