Nexhi Конфигуриран 4-Пост LAN Рек - 48

Nexhi Конфигуриран 4-Пост LAN Рек - 48

Достапно за вашата нарачка
DEN 7199.76
Залиха:

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Конфигурирани 4-Пост LAN Рек - 48". 850 lb.тежина капацитет на полица.Полиците се прилагоди во 1" на зумот.Модуларен gangable дизајн.Назад плочи се обезбеди кабел за управување.Assembles за 30 минути или помалку.Направен во САД.Ограничен Доживотна Гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата