Детска Соба Оркестарот Ѕид Мурали Констелација Whimsical Ѕвезди Морнарица Сива Животни Геометриски Детска Градинка Печати (Кора и се Држи, 74 x 100 во)

Детска Соба Оркестарот Ѕид Мурали Констелација Whimsical Ѕвезди Морнарица Сива Животни Геометриски Детска Градинка

Достапно за вашата нарачка
DEN 2856.00
Залиха:

НАСТАВА : Wallpaper лепење инструкции се вклучени во пакетот.ОПСЕГ : асортиман вклучува голем избор на слика за позадина големини.МАТЕРИЈАЛ : Ние производство на винил тапет или висока густина самолепливи позадина.КВАЛИТЕТ : Можете да изберете материјал ви се допаѓа најдобро пред да нарачате.ЖИВОТНАТА средина : Ние ги користиме HP Латекс печати и на база на Вода HP Латекс Мастила нудат здравствени и еколошки предности.Здраво!Ќе најдете многу позадини за вашиот дом во мојата продавница!Се создаде акцент ѕидови со висок квалитет и шарени ѕид мурали.Тоа е совршено решение за декорација на вашиот дом.Позадината е погоден за бебе соба, детска соба.Вашиот панел се состои од 1,2,3,4,5 слики, во зависност од вкупната големина.Држејќи Настава и е вклучен во сетот.Ве молиме земете во предвид дека сликата бојата на вашиот екран не е секогаш точни, тоа може да се разликуваат во зависност од вашите поставки на уредот.Не двоумете се и цел на оваа премија позадина!Само изберете го вистинскиот материјал, големина и притиснете на копчето!Мерења : ве Молиме двојно проверете ги сите мерења како што не може да биде одговорен за неправилно се мери ѕид димензии.Кога не сте сигурни за вашата ѕидови се совршено исправен, јас препорачувам додавање на некои инчи (сантиметри) екстра, ако не ми пречи сечење на позадината од вашиот сопствен.Позадината е направен од висока густина винил или кора и се држи.Неговите минијатурни текстура е погоден за печатење на било кој дизајн.Можете да изберете материјал ви се допаѓа најдобро пред да нарачате.HP Латекс print We употреба HP Латекс Мастила.HP Латекс Мастила се пигментирани, водата базирани на бои со користење на HP иновативниот воден-дисперзирани полимер ("Latex") технологија.На база на вода формулации на HP Латекс Мастила намалување на влијанието на печатење врз животната средина.HP Латекс Мастила се квалификувале за сертификати покажат дека тие се исполнат некои од светски најпознатите ригорозни и сеопфатни стандарди за ниска хемиските емисии во затворен воздух.Условите за испорака : Вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање е потврдено.Ние ги користиме на поштенската адреса што укажуваат на тоа, ве молиме бидете сигурни дека тоа е точно.Ве молиме бидете сигурни дека адресата е точно кога ќе нарачате.Како продавачот, јас сноси никаква одговорност за погрешно упатена пакет.Стандардна меѓународна превозот трае до 14 дена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата