Пакување од 15! 64 Qt. / 16 Литри / 60 Литри Сина Тенок Правоаголна Recycle Bin со Шише / Може да Капак.Рециклирање На Сад Во Кујната Ѓубре Може Да Домашен Отпад Кошница

Пакување од 15! 64 Qt. / 16 Литри / 60 Литри Сина Тенок Правоаголна Recycle Bin со Шише / Може да Капак.Рециклирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 936.72
Залиха:

Значи, не е важно амбиент, ова ѓубре може да се определени да останат сигурен постојано во рамките на секое место, обезбедување на флексибилност во прилог на вредноста!.Благодарение на нејзината класична боја, ова ѓубре може да е обврзана да се вклопуваат во со најголем дел од оркестарот.Точен и соодветен капацитет гарантира дека вашите дневни акумулација на ѓубре не претекување на подот, неговата погодно големина го прави одличен за осамени се користи или во receptacle куќиште на истиот капацитет.Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде просторот е на премиум!Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина.Фали еден трајни изградба, ова wastebasket е сигурен да го издржат тестот на времето, како и, outlasting на абење на честа употреба во текот на годините.Оваа корисна функција го прави идеален за внатрешна и надворешна settings.Бидете сигурни дека wastebasket е целосно сува пред да ја користите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата