QAZXSW Круг Плочата Калено Стакло 360° Ротирачки Вртливата Фах Тешки тањир со Тивок Лежишта Мрзливи Сузан за Трпезариска Маса

QAZXSW Круг Плочата Калено Стакло 360° Ротирачки Вртливата Фах Тешки тањир со Тивок Лежишта Мрзливи Сузан за Трпезариска

Достапно за вашата нарачка
DEN 1231.20
Залиха:

?Многу транспарентен и јасно калено стакло е издржлив, висока температура отпорни, експлозија-доказ, и 10мм задебелена калено стакло да се спротивстави на влијанието и може да се користи за долго време. ?Работ на чашата се полира и полиран, и заоблени duckbill edge е безбедно да се спречи гребнатини, и има чувство на раслојување.За мазна и сјајна површина е лесно да се чисти. ?Стабилна алуминиум легура на база има светла боја, силен товарот капацитет, прецизно позиционирање на оската за да спречите поместување или превртување, и најлонска анти-пропадна подлога за подобрување на стабилноста. ?Шифрирана јаглероден челик топката имајќи работи непречено и без проблеми, без бучава, 360-степен флексибилни ротација и лесен пристап до она што ви треба, удобен и удобно да уживаат во храната. ?На проѕирен стаклени се заменети со разни табела блузи, која може да се користи во различни собирање прилики да се избегнат срам дека табела врвот е премногу голем за да се содржат јадења.Високо транспарентен калено стакло плочата се користи во домови, хотели, ресторани, кујни, итн., за лесно споделување на храна, и исто така, може да се користи како ротирачки се залагаме за десктоп декорација. ?Детали за производот ●Име : Мрзливи Сузан Ротирачки Фах ●Материјал : калено стакло + алуминиумски легури база ●Димензии : дијаметар 60cm/24in, 70cm/27in, 80см/32in, 85cm/33in, 90cm/35in, 100cm/39in ●Дебелина : 10мм ●Карактеристики : мазна ротација, набитост и издржливост, безбедност, експлозија-доказ и висока температура отпор ●Апликации : семејните собири, роденден партии, банкети и деловни настани, итн., и двете комерцијалниот и за домашна употреба ●Боја : транспарентна ●Пакување : 1 * плочата се Измери големината на tabletop однапред.Препорачливо е дека разликата помеѓу дијаметар на плочата и tabletop биде 40-50cm, и резерви 25-30cm простор на двете страни за садови. ?Внимание ●производот вклучува само на плочата, не и на другите предмети во слика. ●Слики се направени во вид, поради светло, дисплеј и други причини, не може да биде хроматските аберации, ве молиме обратете се на вистинскиот производ. ●Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека можете да ги оставите 5-ѕвезда искрена проценка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата