Homary Aerated Spout Широка Бања Потоне Тапа Солидна Месинг (Црна)

Homary Aerated Spout Широка Бања Потоне Тапа Солидна Месинг (Црна)

Достапно за вашата нарачка
DEN 4559.76
Залиха:

Изградена од цврст месинг за издржливост и сигурност.Заврши со висок квалитет, корозија-отпорни црна.Управува со двојно рачки, 3 инсталација дупки потребно.Не се погодни за низок притисок.Минимум потребна вода притисок е од 0,05 MPa (0.5 bar).Сите монтажа хардвер и waterlines се вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата