LBDEKOR Маса Крпа Навремено Слободни Трпезариска Маса Покрие Правоаголник 54 x 109, Виолетова Бран Бран Текстура Истури Доказ Tablecloth, Памук, Лен Табела ги Опфаќа за Кујна Б

LBDEKOR Маса Крпа Навремено Слободни Трпезариска Маса Покрие Правоаголник 54 x 109, Виолетова Бран Бран Текстура

Достапно за вашата нарачка
DEN 1091.28
Залиха:

Лесно Care Made на висок квалитет на памучна ткаенина за да се спречи носат.Светли, живописни бои, и употреба на сликар очите за да направите уникатни модели, креирање на романот и удобна атмосфера што ќе љубов.Тоа е исто така погоден за кујна јадење маси, облекување маси, кафе маси, банкети, отворено излети, скара, кампување, итн. 【ГОЛЕМИНА СОВЕТИ】 : ве Молиме мерка вашата маса внимателно пред да го купат.Машина перат и ниска собори сушење, погодно за секојдневна употреба.Можете да повторна употреба за годините што доаѓаат. 【ПОВЕЌЕ намени】 : Оваа трпезариска маса поклопецот е погодна за кујна маси, јадење маси, кафе маси, биро маси, влезот маси, кафе на маса, итн.Тоа е совршен за различни прилики, вклучена вечери, забави, родендени, излети, скара, кампување, бебето тушеви, свадби, и други секојдневна употреба.Големината на правоаголникот tablecloth е 54 x 109in/138 x 275cm.Note When вие го добивате нашиот tablecloths, ако се судрите со суптилна брчки, ги користат за неколку дена, брчки ќе исчезне природно.【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ TABLECLOTHS】 : Нашата маса крпа се направени од издржлив памук, лен материјал, што се масло-отвратителен, дамка-доказ, нула-доказ и водоотпорен.Без разлика дали тоа е семејство вечера за време на празници, зголемување на резолуцијата на вечера со гурмански пријатели, или дневна бранч, вашата маса сценографијата секогаш треба да бидат сјае Features Our табела маска е направена на здрава и безбедна природен материјал памук, лен, кои лесно може да се заштити вашата маса и мебел од гребнатини, дамките и сонцето штета.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата