7 Clampco Нерѓосувачки Челик Морски Одделение Т-Топ Менгеме

7 Clampco Нерѓосувачки Челик Морски Одделение Т-Топ Менгеме

Достапно за вашата нарачка
DEN 358.80
Залиха:

Направен во U. S. A. Направен од морски одделение 316 од не ' рѓосувачки челик, Trunnion. 7.00 инчен номинален дијаметар, 6.78 инчен минимален дијаметар, 7.13 инчен max дијаметар. 1/4-28 Гром и Locknut. 0.025 инчи дебела и 0.75 инчи широка бенд.Морски одделение 316 од не ' рѓосувачки челик, Т-Топ бенд менгеме нуди висока отпорност на корозија од стандардните 301, 302 и 304 Т-Топ бенд стеги.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата