Жените Кеси Ранец Чанта СТП Кожа Патент Кеси Секојдневен Ранци ,Пеперутка На Цвет

Жените Кеси Ранец Чанта СТП Кожа Патент Кеси Секојдневен Ранци ,Пеперутка На Цвет

Достапно за вашата нарачка
DEN 943.20
Залиха:

Материјал : СТП Кожа + мазна патент.Димензии : 10.5 * 5 * 12.5 инчи (L* W * H), голем капацитет.Со еден главен џеб, еден патент скриена преграда, две печ џебови, една назад патент џебови.Мали и слатки, шарени, интересни и пространа училишна кеси може да се одржи сè што вашето дете треба за на училиште,, сали и воннаставните активности (како што се музика, танцување или фудбал).Модерната DIY all-inclusive печатење дизајн, сите печатење освен дното и рамо ремени.Пространа простор, можат да носат облека, книги и други дневни потреби.Или како училиште или на факултет торба.Едноставен отворено или туристички ранец.Материјал : Висок квалитет на СТП кожа.Лесна : 0.5 KGDimensions : 10.5 * 5 * 12.5 инчи (L* W * H),Packaking : 1 backpack Backpack карактеристики : Висок квалитет на СТП кожа со мазен чувствуваат, погодна за жени или девојчиња како моден викенд ранец.Лесен и удобен ранец совршен за на училиште, отворено или патување.Тоа исто така може да се користи како школа или универзитет торба.Може да се стави на облека, книги и други дневни потреби во тоа.Прилагодливи екстра рамо ремени за екстра назад поддршка и супер удобност.Answer : ___________________________ Note : Не машина перат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата