Gilbin C&К Поврзана Beanie Трендовски Топло Буци Дебели Мека Топла Зимска Шапка Beanie Skully

Gilbin C&К Поврзана Beanie Трендовски Топло Буци Дебели Мека Топла Зимска Шапка Beanie Skully

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

100% Акрил.Машина За Миење.Оваа капа е топло, има голем одговара, и останува во место додека го носат,Директно на за класичен beanie над ушите изгледа, или се повлечат надолу за повеќе slouchy изглед.Совршен за на ладно време ќе ви ги убаво и топло во ладно клима, додека во потрага стилски, Совршен за ладно време ќе ви ги убаво и топло во ладно клима, додека во потрага стилски.Оваа шапка е топла и многу удобно.Да не гломазна но дебела доволно за да се задржи топло.Тоа е мек, не е лошо напишан како некои капи може да биде околу твојот лик.Тоа го покрива целата глава и тоа е сит, не се тесни во al.Моден Плетени буци капа со двојно обложени поставата дизајн држи главата топло цело време и да изгледа привлечен и различни во толпата во студена зима.Голем за двете жени & мажите слично.Оваа beanie е многу густа и 100% акрил.Тоа е машина перат и треба да бидат обесени да се исуши.Оваа капа е топло, има голем одговара, и останува во место додека го носат,Директно на за класичен beanie над ушите изгледа, или се повлечат надолу за повеќе slouchy изглед.Совршен за на ладно време ќе ви ги убаво и топло во ладно клима, додека во потрага стилски, Совршен за ладно време ќе ви ги убаво и топло во ладно клима, додека во потрага стилски.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата