Toddmomy 5pcs Бебе Шампон Четки Силикони Бебе Лулка Капа Четки Бебе Бања Време Сунѓерот Четки Разлиствам и Масажа Шампон Скалпот Scrubbie за Нега на Коса и Нега на Тело

Toddmomy 5pcs Бебе Шампон Четки Силикони Бебе Лулка Капа Четки Бебе Бања Време Сунѓерот Четки Разлиствам и Масажа

Достапно за вашата нарачка
DEN 256.56
Залиха:

Можат да работат до еден богат и меки туш пенливата, нежно на кожата, обезбедува удобен шампон искуство и за бебето.Ергономски дизајн совршено се вклопува во вашата дланка и надградба на дизајнот го прават тоа лесно да се одржи.Погоден за кого има долга и manicured ноктите, што нема да го оштети вашиот маникир за време на миењето на косата.Сува и влажна прирачник главата скалпот масажа четка, не батеријата потребни и преносни за вршење на движење.Бања силикони scrubber можат да масажа на кожата, длабоко чисти скалпот, се промовира циркулацијата на крвта.Опис Дали сте во потрага за прирачник шампон и се соочуваат со четка за перење?Овој објект е бебе бања шампон и четка, не може да го користите дома, но исто така да се земе тоа да патуваат.Направен од силикон материјал, безбедно и лесно да се користи.Тоа е наежвам што е удобно за чистење на телото и миење на косата на вашето бебе.Во право се избере една за вашето бебе.Карактеристики - Боја : жолта, сина, розова, зелена, портокалова/- Материјал : силикон/- Големина : 6. 50 X5. 00 X2. 50cm/ Глава Масажа Четки Силикони Скалпот Четки Главата Скалпот Massager Масажа Четки за Коса Пакет Четки, Вклучувајќи 5 x шампон четки 5 x кутии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата