MAHFEI Деца Безбедност Нето, Скалило Балкон Заштитна Нето Анти-Падот на Нето Ѕид Hangings Оркестарот Нето Ресторан Партиција Нето Коноп Јаже Нето Качување Товар Нето за д?

MAHFEI Деца Безбедност Нето, Скалило Балкон Заштитна Нето Анти-Падот на Нето Ѕид Hangings Оркестарот Нето Ресторан

Достапно за вашата нарачка
DEN 1056.00
Залиха:

【Високо-Квалитетни Материјали】увезената Bangladeshi јута, богата текстура, полн со тежина, увезени од јута влакна е подебел, текстурата е посилен, на декоративен ефект е подобро!Повеќе сјај кој ја нагласува богатите ретро вкус!. 【Делокруг на примена】На јаже, на нето-е погоден за балкон, скалите, миленичиња, деца, фитнес центар, игралиште, градина, училиште или спортски клуб.Тоа го спречува предмети од бледнее и го задржува миленичиња, деца, итн.безбедно. 【Анти-падот на Нето Користите】 многу деца да падне надвор од зградата, нека знаат дека безбедноста на децата не можат да бидат игнорирани, тоа исто така може да се користи како мачка нето-да се заштитат малите животни падне. 【Декоративни Нето Сцена】 Погоден за скалите, балкони, украси, виси облеката, фото ѕидови, градинки, училишта, стадион огради, таванот мрежи, заштита на растенијата мрежи и многу други апликации. 【Безбедносни Совети】Редовно се провери безбедноста опасности предизвикани од различни надворешни или човечки фактори за да се заштити безбедноста. ➤Многу практични товар net These исклучително разновиден индустриски мрежи се одличен за обезбедување на вашите вредни товари и товар на камиони, камиони, приколки, и комбиња, или за обезбедување на содржината на прескокнува.➤Карактеристики на Коноп Netting1. Коноп Пребивање е лесно да се инсталира.Таа е погодна за внатрешна и надворешна балкони со поврзување на железо или дрвени огради и прозорец коридори.2. На Коноп Пребивање користи еколошки материјали, и нема влијание врз вашето дете здравје.3. Оваа трајни коноп пребивање обезбедува сигурна игра на животната средина за децата на оградата.Заштита на деца, домашни миленици или играчки.➤Детали за производот : име на Производ : Коноп јаже декорација нетоМатеријал : Бенгал од ЈутаСтил : ретро класиченНето јаже дијаметар : 12mmМрежа растојание : 100mmмаксималното оптоварување-носивоста може да достигне 300 КИЛОГРАМИ!Боја : Јута бојаСпецификации : ширина x должина (корисничко подесување на големина)➤Пакетот Вклучува : Коноп јаже нето-x1(Ние само го продаде јажиња, коноп и не се вклучат и други предмети.)☏ Квалитет на услугата : Доколку имате било какви прашања во текот на процесот на купување, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници директно.Ние ќе се реши проблемот што е можно побрзо за вас да имаат добро шопинг искуство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата