Абразивни Експлозија Шлем

Абразивни Експлозија Шлем

Достапно за вашата нарачка
DEN 1512.00
Залиха:

Промоција Ограничување : Не се прифатливи за промоција, Леќа Материјал : Поликарбонат, Вклучува : Шлем, 28 во Најлон Нос, Дишење Цевка, Протокот на Контрола Фитинг и Појас.Абразивни Експлозија Шлем, Маска Големина на Универзал, Жолта, Полиетиленски Материјал, Леќи Материјал Поликарбонат, Суспензија Pinlock, За Употреба Со Обезбедени Воздух Респираторниот систем, Вклучува Шлем, 28 во Најлон Нос, Дишење Цевка, Протокот на Контрола Фитинг и Појас, Стандарди NIOSH Одобрени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата