Colcolo Селски Burlap Прстен Носител Перница и Свадба Цвет Девојка Кошница Сет за Церемонијата Снабдување

Colcolo Селски Burlap Прстен Носител Перница и Свадба Цвет Девојка Кошница Сет за Церемонијата Снабдување

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

Прстен Носител на Перница : Сатен ткаенина, убави цвеќиња, кристал бисер печ во предната, а лентата е лента на грбот да го држите перница безбедно, Големина : 7.8 x 7.8. Подгответе се за Вашиот Совршен Свадба : Тоа го носи најсветото, романтични мисија.Погоден за сите видови на свадба теми, сите затворен, отворено свадба, плажа свадба ангажман церемонија.Цвет Девојка Кошница : Бел цвет кошница со лесни за малку цвет девојка да го користите во свадбена церемонија партија.Помагање на цвет девојка се подготви кралската walkway за оваа цел живот церемонија, Големина : 3.74x5.12x8.66inch.Уникатен 100% рачно изработени и висок квалитет, сатен лента и чипка ткаенина ribbonsgoes одлично со повеќето теми и свадба attires.Она Што Ќе Добиете : Свадба Прстен Носител Перница + Цвет Девојка Кошница.Опис : - Единствен 100% рачно изработени и висок квалитет, сатен лента и чипка ткаенина ribbonsgoes одлично со повеќето теми и свадба attires - Прстен Носител на Перница : Сатен ткаенина, убави цвеќиња, кристал бисер печ во предната, а лентата е лента на грбот да го држите перница безбедно, Големина : 7.8 x 7.8. - Цвет Девојка Кошница : Бел цвет кошница со лесни за малку цвет девојка да го користите во свадбена церемонија партија.Помагање на цвет девојка се подготви кралската walkway за оваа цел живот церемонија, Големина : 3.74x5.12x8.66inch - Подгответе се за Вашиот Совршен Свадба : Тоа го носи најсветото, романтични мисија.Погоден за сите видови на свадба теми, сите затворен, отворено свадба, плажа свадба ангажман церемонијата на Она што Ќе Добиете : Свадба Прстен Носител Перница + Цвет Девојка Кошница.Пакетот Вклучува : 1 Парче Цвет Девојка Basket1 Piece Ring Носител Pillow Note : дозволете малку разлика поради manua l мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата