SUNFICON Шминка Организатор Козметички Складирање Кутија Носителот со Прашина Слободни Капак и Ротирачки Складирање Фах Мрзливи Сузан Плочата Организатор Сад Носите

SUNFICON Шминка Организатор Козметички Складирање Кутија Носителот со Прашина Слободни Капак и Ротирачки Складирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 1919.52
Залиха:

НАПРАВЕН ДА ТРАЕ : нема потреба да се соберат, таа е направена од еко-пријателски и мирис за слободни акрилна пластика.Овој козметички носителот со капак е најдобриот подарок одговара за секоја прилика.SUNFICON Шминка на Организаторот и Ротирање Складирање Фах Мрзливи Сузан се мултифункционални и убава како најдобар подарок за пријателите, семејството за секој празник или прилики.Вие не треба да се грижите за вашите објекти падне со своите не-пропадна на површина додека фах се врти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата