Bagoplus Компатибилен со Apple Види iWatch Бендови 38mm 40mm 42mm 44mm Жени Мажи, Плетенка Самостојна Јамка Растеглив Ластичињата Спорт Wristband за iWatch Серија 6/SE/5/4/3/2/1 со Токи

Bagoplus Компатибилен со Apple Види iWatch Бендови 38mm 40mm 42mm 44mm Жени Мажи, Плетенка Самостојна Јамка Растеглив

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76
Залиха:

Можете да носат или да го симнат директно, Многу convient да ја користите.Уникатен Дизајн Плетенка самостојна јамка бендови еластични кожата страна има густа серпентина, може да обезбеди мека амортизирање ефект, додека водата дисперзија.Висок-квалитет Плетенка Материјал : Bagoplus apple види бендови 38mm 40mm 42mm 44mm изработени од 100 проценти рециклирани материјали, плетенка самостојна јамка конструкција нуди мека, текстура се чувствувате и да е и пот-отпорни и водоотпорен.5" со копчиња tools.Најдобар Подарок за Семејството и Friends Variety на бои и големини ви овозможи да носат богата облека, да се обезбеди поинаков стил за вашиот секојдневен живот.Убав подарок за вас да се избере.Најдобра Услуга ✅ Ние сме најстариот професионален дизајнер и производител на iwatch бендови 38mm 40mm 42mm 44mm и служи на најдобрите производи.✅ Пријателски клиентите и превозот service Installation Чекори✅Чекор 1 : отворање на тока✅Чекор 2 : се отвори со алатката✅Чекор 3 : да се отстрани тока за да ја прилагодите големина✅Чекор 4 : притиснете надолу за да го поправат тока✅Чекор 5 : Ставете бендот да го види,да се провери тоа заклучување цврсто или не.Ве молиме забележете дека : ✅ нема потреба за да се прилагоди на тока следниот пат кога ќе го користите. ❤【Лесно да се Инсталира и да ги Отстрани】На плетенка самостојна јамка apple sport бендот доаѓа со iwatch гкл на двете страни, кои не се заклучи на вашиот iwatch прецизно и сигурно.Ако можете да ги испратите како дар, ви се допаѓа тоа. 2020 нови apple службен една плетенка самостојна јамка iwatch бендови погоден за apple види Серија 6/SE/5/4/3/2/1 38mm 40mm 42mm 44mm.Лесен за инсталирање на директно и отстранување со едно копче. ❤【Најдобар Подарок】Оваа плетенка самостојна јамка мека растеглив iwatch бендови 38mm 40mm 42mm 44mm е погоден како посебен Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените или празник подароци, присутни за семејството и пријателите.❤【Компатибилни Модели】Нашите растеглив плетенка самостојна јамка iwatch бендови компатибилен со apple види бенд 38mm 40mm 42mm 44mm серија SE серија 6 серија 5 серија 4 серија 3 серија 2 серија 1 погоден за мажите и жените.Bagoplus apple види SE серија 6/5/4/3/2/1 бендови 38mm 40mm 42mm 44mm жени мажи користи сопствени дизајниран ултра-тенок нерѓосувачки челик лизгачот, која може да се прилагоди во должина и лесно може да се падна на зглобовите.Неверојатен подарок за жените и мажите за Денот на Благодарноста, Божиќ Ден, Нова Година Ден Роденден, Жените Ден, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Денот на Вљубените за семејството љубители friends About Ни ✅ Овој производ се продава исклучиво од страна на Bagoplus.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата