Лето Сончоглед Природата Флорални Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички Складирањ

Лето Сончоглед Природата Флорални Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

Направи Што Повеќе Деликатна.МИНИ ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Кармин Организатор Е 9.Многу мал за да се фрли во вашата чанта или торба. Изгледот е отпечатена со спектар на модерни DIY модели, кои се модерни и креативни, и донесе различен и свежо искуство за вашата убавина живот.Секоја Жена Заслужува Да Има Деликатна Живот И Лекување на Себе си Добро.ПРИЛИЧНО & ПРАКТИЧНА настава : Овој Кармин Случај Може да се Одржи Три Кармини.7 ВО, погодно за вас да се носат кога патувате.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мека На Допир.Овој Мал Шминка Организатор, Совршена Како Корисен Подарок За Вашата Мајка, Сопруга, Пријателка, Сестри И Ќерки. Совршена како корисен подарок за вашите драги мајка, сопруга, сестра, пријателка, ќерки. Направени од микрофибер кожни, удобни за допир, лесно да се грижи, изгледа едноставна и исклучителна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата