LBDEKOR Маса Крпа Навремено Слободни Трпезариска Маса Покрие Правоаголник 54 x 109, Plaid Тиква Сончоглед Истури Доказ Tablecloth, Памук, Лен Табела ги Опфаќа за Кујна Банкет Сре?

LBDEKOR Маса Крпа Навремено Слободни Трпезариска Маса Покрие Правоаголник 54 x 109, Plaid Тиква Сончоглед Истури

Достапно за вашата нарачка
DEN 1090.08
Залиха:

Можете да повторна употреба за годините што доаѓаат.Тоа е совршен за различни прилики, вклучена вечери, забави, родендени, излети, скара, кампување, бебето тушеви, свадби, и други секојдневна употреба. 【МОДА СМИСЛА】 : импресивен и издржливи табела поклопецот се очекува да биде траен и стилски додаток за вашиот дом. 【ПОВЕЌЕ намени】 : Оваа трпезариска маса поклопецот е погодна за кујна маси, јадење маси, кафе маси, биро маси, влезот маси, кафе на маса, итн.Изгледот може да се дополнуваат било садови, која е многу погодна за заштита и декорација на вашата трпезариска маса.Големината на правоаголникот tablecloth е 54 x 109in/138 x 275cm. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ TABLECLOTHS】 : Нашата маса крпа се направени од издржлив памук, лен материјал, што се масло-отвратителен, дамка-доказ, нула-доказ и водоотпорен.Не тврдоглави дамки или намалување.Светли, живописни бои, и употреба на сликар очите за да направите уникатни модели, креирање на романот и удобна атмосфера што ќе љубов.Облечи вашиот одмор вечера со оваа маса крпа без никаков напор.Во секој празник, исклучителна табела ги опфаќа е исклучителен подарок што ќе се користи од страна на најблиските пријатели и семејството да ги красат нивните празникот на маса и да ги потсетам на вашата љубов и грижа.Note When вие го добивате нашиот tablecloths, ако се судрите со суптилна брчки, ги користат за неколку дена, брчки ќе исчезне природно.Користете Scene This tablecloth е совршен за вашата празник декорација. 【БРЗ ЧИСТЕЊЕ】 : Кога правоаголна tablecloths треба да се чисти, може да се стави во машина за перење и тие ќе изгледаат како нови.Tablecloths се достапни во различни големини и богата светла боја дизајни, кои лесно можат да натпревар различни почетни стилови.Препорачливо е да се измери големината на табелата пред купување за да ги красат вашата маса совршено.Исклучителна дизајн го прави тоа во фокусот на почетниот собири, и нашите табела облека може да се создаде вашиот личен стил.Лесно Care Made на висок квалитет на памучна ткаенина за да се спречи носат.Тоа е исто така погоден за кујна јадење маси, облекување маси, кафе маси, банкети, отворено излети, скара, кампување, итн.Тоа е лесно да се чисти и да не бара пеглање, што го прави идеален tablecloth покритие за вашата трпезариска маса.Машина перат и ниска собори сушење, погодно за секојдневна употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата