Hallowell 72 x 48 х 84 Челик Boltless Shelving Add-on Единица, Пергамент; Број на Полици: 3 - DRCC724884-3А-W-PT

Hallowell 72 x 48 х 84 Челик Boltless Shelving Add-on Единица, Пергамент; Број на Полици: 3 - DRCC724884-3А-W-PT

Достапно за вашата нарачка
DEN 7199.76
Залиха:

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Објект - Boltless Shelving Add-on Единица.Полица Стил - Двојно Права.Ширина - 72".Длабочина - 48".Висина - 84".Boltless Shelving Add-on Единица, Полица Стил Двојно Права, Ширина 72", Длабочина 48", Висина 84", Број на Полици 3, Материјал Челик, Зрак Капацитет 1850 lb., Полица Капацитет 600 lb., Платформа Материјал Жица, Боја на Пергамент, Заврши во Прав Грб, Полица Корекција 1-1/2" Постепено, Вклучува Платформа, Зелена/Одржлив Атрибут Минимум 50% Post-Consumer Рециклирани Content Features - Број на Полици - 3 Материјал - Челик Зрак Капацитет - 1850 lb.Полица Капацитет - 600 lb.Платформа Материјал - Жица Боја - Пергамент Заврши - Прав Грб Полица Корекција - 1-1/2" Постепено Вклучува - Зелена Платформа/Одржлив Атрибут - Минимум 50% Post-Consumer Рециклираната Содржина ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Калифорнија Residents This производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи Styrene, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата