Laibao Правоаголник Tablecloths за Кујна Dinning TabletopAutumn Јаболка Срце Облик на Дрвена Табла Памук, Лен Farmhouse Маса Крпа за Одмор Вечера/Свадбена/Отворено Патио 60x90in

Laibao Правоаголник Tablecloths за Кујна Dinning TabletopAutumn Јаболка Срце Облик на Дрвена Табла Памук, Лен Farmhouse

Достапно за вашата нарачка
DEN 1091.52
Залиха:

Лен,памук.Tablecloth за правоаголник tabel : : 60x90in.Премиум Квалитет Tablecloth : Добар квалитет ткаенина маса крпа, добро направени, навремено слободни, отпорни на абење, смалуваат-доказ, трајни доволно.ПОВЕЌЕ за УПОТРЕБА : Овој tablecloth достапен во квадрат, правоаголник и тркалезни форми, дополнуваат секоја табела и додадете tasteful и модерен боја на вашиот оброк пати, одлична за ресторани, кафулиња, кујна соба, трпезарија, свадба јадење, отворен и затворен активности како пикник, СКАРА, одмор, дома партии, семејни собири; Благодарноста/Божиќ/Денот на Вљубените/Ден на Мајката/Таткото Ден/Нов Години Вечера.Луксузен Дизајн : Прекрасни уметнички дела со креативни печатење шема, да изгледа убаво на маса, разни темата и стилот availiable за фестивал прослава и декорација, совршен подарок за вашата мајка,татко,сопруга и freinds.Машина мие со ладна вода или рака мие, ја собори сува ниска топлина, без белење, рамни да се исуши, топло пеглање, ако е потребно.Да се даде на вашата трпезариска маса стилски изглед и штити од гребнатини и дамки со нашите креативни табела капак.♥Функција : Добар квалитет ткаенина маса крпа, добро направени, навремено слободни, отпорни на абење, смалуваат-доказ, трајни доволно♥ПОВЕЌЕ за УПОТРЕБА : на Располагање во квадрат, правоаголник и тркалезни форми, дополнуваат секоја табела и додадете tasteful и модерен боја на вашиот оброк times Great за ресторани, кафулиња, кујна соба, трпезарија, свадба трпезариска маса заштита и decorationsuitable за отворен и затворен активности како пикник, СКАРА, одмор, дома партии, семејни собири; Денот на благодарноста/Божиќ/Денот на Вљубените/Ден на Мајката/Таткото Ден/Нов Години Dinner A совршен подарок за вашата мајка,татко,сопруга и freinds♥Луксузен Дизајн : Прекрасни уметнички дела со креативни печатење шема, да изгледа убаво на маса, разни темата и стилот availiable за фестивал прослава и декорација♥Машина мие со ладна вода или рака мие, ја собори сува ниска топлина, без белење, рамни да се исуши, топло пеглање, ако е потребно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата