CDQYA Нордиските Ретро Tablecloth Памук, Лен Печатење Нето Црвено Tablecloth Домаќинство Правоаголна Кафе на Маса Tablecloth (Боја : А, Големина : 140 * 220cm)

CDQYA Нордиските Ретро Tablecloth Памук, Лен Печатење Нето Црвено Tablecloth Домаќинство Правоаголна Кафе на Маса

Достапно за вашата нарачка
DEN 10075.92
Залиха:

Ткаенината е удобно, кожата-friendly и нежна.Исклучителна модели, фирма боја, силен и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.Боја-блокирање ивица дизајн е повеќе атмосферски.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Ткаенината е удобно, кожата-friendly и нежна.Исклучителна модели, фирма боја, силен и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.Боја-блокирање ивица дизајн е повеќе атмосферски.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Материјал : памук и linen Package вклучува : 1 * tablecloth.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата