EEGUAI рачно изработени Врана Украси, универзално се Користи во Секоја Сцена, ноќта на Вештерките Врана гнездо Декорација Врана Статуа ноќта на Вештерките/Дух Фестив?

EEGUAI рачно изработени Врана Украси, универзално се Користи во Секоја Сцена, ноќта на Вештерките Врана гнездо

Достапно за вашата нарачка
DEN 703.20
Залиха:

【Рачно изработени】Врана птица гнездо декорација, погоден за домашна декорација, Божиќ/Дух фестивал декорација, врана форма, исклучително направи модел, многу реална, врвен изработка прави убавината на природата се појавуваат во нашите очи. 【Совршен Подарок】Погоден за ноќта на Вештерките/Божиќ/Дух Фестивал и некои тематски активности, реални врана модел ќе ви донесе бескрајна имагинација и да ви даде најдобрите подароци за вашите деца, пријатели, роднини, колеги, итн. 【Прецизно направена】Овој производ е рачно изработени со чиста пердуви.Пред се едноставни, природно и лесно случува, целта е да се навистина го имитираат убавината на природата и комбинираат vividness со убавината на природата. 【Се создаде совршена атмосфера】кадифен врана кукли, врана/птица гнездо скулптури, и врана модели се создаде природен атмосфера, донесе радост за вас и за вашите гости во партијата, и навистина се вклопуваат во атмосферата. 【Високо-квалитетна услуга по продажбата】Ако наидат на проблеми или купување пречки или сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди 24-час прирачник услуга, и ќе ви даде задоволителен одговор и најдобро решение.Опис На Производот : Боја : Црна.Материјал : пердуви, гранки.Димензии : 16 x x 4.5 4.5 cm / 6.29 x 1.77 x 1.77 инчи.Ноќта на вештерките врана реквизити за вашиот haunted ноќта на Вештерките декорација или за есен и зима прикажува.Црниот пердув дизајн додава повеќе гаден чувства кон дома.Можете да ги поставите на гранки, тикви, огради, чаир грбот и други слични површини.Пакет Included1 x crow1 x птица nest100% задоволство гаранција : Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор и решение.Да ви донесе пријатен шопинг искуство Пријатен шопинг искуство!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата