Samsung Галакси Книга Flex α 13.3 - Intel Core i7 Процесор 10510U - 8GB Меморија - 512GB SSD (Кралската Сребро) NP730QCJ-K03US (Продолжува)

Samsung Галакси Книга Flex α 13.3 - Intel Core i7 Процесор 10510U - 8GB Меморија - 512GB SSD (Кралската Сребро)

Достапно за вашата нарачка
DEN 23976.00
Залиха:

QLED DISPLAY - Крак и пребарување на згодна QLED екран осетлив на допир кој touts речиси 100% боја на јачината на звукот и останува жив, дури и во директна сончева светлина.ТЕНОК 360 ДИЗАЈН - Беспрекорно ги конвертирате вашите ултра-тенок, Кралската Сребро алуминиум уред од лаптоп за таблет во секунди.ЦЕНТАР ПРОЦЕСОР - Уживајте во минимално задоцнување, во близина на-моментален стартување, и 512 GB на складирање со сериозен 10 генерација Intel Core i7 процесор.Долготрајна БАТЕРИЈА - Работа и крак за содржината на срцето благодарение на брзо полнење на батерија што трае и до 20 часа, направени се заврши со Безжична Power Share способноста да ја полните вашата други безжични уреди правото на trackpad.WI-FI 6 - Преземате содржина во секунди со мрежа брзина до 3x побрзо од претходната генерација Wi-Fi.WINDOWS PRO - Добиете сите карактеристики на Windows 10 Дома оперативен систем плус Remote Desktop, Windows Информации Заштита*, Bit Locker** и пакет на алатки дизајнирани за бизнис употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата