Нова Глобална 4-Pin 24V AC/DC Адаптер за JVC LT-23B60SU LT-23C50BJ LT23C88SJ LT-23D50BK 24VDC Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа PSU

Нова Глобална 4-Pin 24V AC/DC Адаптер за JVC LT-23B60SU LT-23C50BJ LT23C88SJ LT-23D50BK 24VDC Напојување Кабелот

Достапно за вашата нарачка
DEN 923.76
Залиха:

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.Замена AC Адаптер/Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се наведени.Полнач/Адаптерот има вкупно 10 Ft Долг кабелот за напојување.Нова Глобална 4-Pin 24 V AC / DC Адаптер За JVC LT-23 B60 SU LT-23 C50 BJ LT23 C88 SJ LT-23 D50 BK 24 VDC Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Произведени со највисок квалитет на материјали.Сертификација : FCC, CE, и Ro HS.Yustda Platinum Квалитет Карактеристики : * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Над-полнење/празнење заштита * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Кратки-коло заштита * Целосно компатибилни со оригиналниот лаптопи * Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди Купи со доверба! * 24 месеци Гаранција * Бродот на истиот или следниот работен ден Гарантира * 24 x 7-Мејл Поддршка * 100% Нови Компоненти - никогаш не реновиран, recycles, или да се користат * 100% ОЕМ Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред Авторски права Yustda Сите Права се Задржани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата